Hiba
  • JFolder::create: Path not in open_basedir paths
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Európai ifjúsági hét 2015 

  Május elején Magyarországon több, mint 20 településen találkozhattok az Európa-szerte megrendezésre kerülő Európai Ifjúsági Hét programjaival. Az Európai Ifjúsági Hét magyarországi záróeseménye izgalmas programokkal vár mindenkit május 9-én az Európa-napi fesztiválon Budapesten. Programok itthon - Május 9-én az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletével együttműködve az Európa-napi fesztiválon koncertek és sokszínű szabadtéri programok várnak mindenkit az Európai Ifjúsági Hét helyszínén. Az Európa-napi fesztivál részeként kerül megrendezésre az Európai Ifjúság Hét magyarországi záróeseménye, az Erasmus+ Ifjúsági Programiroda szervezésében. Külön színpadi programokkal és szabadtéri akciókkal várnak minden örök fiatalt. Az Európa-napi fesztivál facebook eseménye

Bővebben

Mészáros Ági blogja - Spanyolország 

Mészáros Ági - Santander, Spanyolország

Bővebben

Korábbi önkénteseink figyelmébe! 

  Felhívás volt EVS önkénteseknek

Bővebben

A Multikultúra Egyesület bemutatása 

  A Multikultúra Egyesület 2002. április 15-én jött létre Budapesten (bejegyzés sorszáma: 9931). Egyesületünk tagjai tapasztalatokkal rendelkeznek a kultúraszervezés, oktatás a nemzeti és etnikai kisebbségeket és a menekülteket érintő problémák területén. Tagjaink sorában a magyar nemzetiségűek és állampolgárságúak mellett megtalálhatóak a menekültek, vagy éppen határon túli magyarok is. Egyesületünk megvalósított programjai Állandó programjaink: Ifjúsági információ és tanácsadás: 2004 januárja óta foglalkozunk ifjúsági információszolgáltatással a következő területeken: önkéntesség bel- és külföldön; nemzetközi ifjúsági csereprogramok szervezése. A tanácsadást egyéni és csoportos formában is végezzük, irodánkban és iskolákban, rendhagyó osztályfőnöki óra formájában egyaránt. A tanácsadást körülbelül 50 fiatal veszi igénybe havonta. Európai Önkéntes…

Bővebben

Pre 1 2 Next

Olaszországi EVS projekt!

E-mail Nyomtatás PDF

Asti Teatro -Festival

Short term EVS project will take you to the “Asti Teatro” festival that lasts 2 weeks (end of June-beginning of July), it offers a variety of performances realized in very attracting places (gardens, churches and historical squares.)

There will be a total of 15 volunteers who will be part of festival organisation and experience Italian culture and its people.

The project will have a possible lenght from 4 to 7 weeks.
The volunteers will arrive 2 weeks before the festival and leave 1 week after the festival, so that they will be able to organize a good insertion in the activities, an intensive language course and a suitable evaluation

Activities of volunteers:

• meetings to draw up work programs
• preparation of stage properties (stage, scenography…)
• preparation of areas for the spectators
• activities of the box office
• activities in the press office and in the promotion of the festival
• the welcoming committee for the artists the people’s jury of “Asti Teatro Ragazzi”
• the implementation of a video about “EVS and Asti Teatro”

What will volunteers experience:

• discover the Italian culture and the culture of the other volunteers
• meet other young volunteers and share their experiences
• take part to the organization of the “Asti Teatro Festival” working in the backstage activities
• live a full immersion experience not only in a working context but also sharing their daily life
• discover the own resources and limits supported by youth workers

Requirments for candidates:

• high motivation in respect to the type of project and activities
• availability to experiment himself in different activities (practical and theorical)
• be flexible respect to the timetable
• be curious and avaible to confront his experience with the other's experience

 

 
Hungarian Chinese (Traditional) Dutch English Finnish French German Irish Italian Japanese Korean Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Thai Turkish Ukrainian

Szavazás

helper DB function reports no errors


Összes szavazat:
The voting for this poll has ended on: 16 aug. 2018 - 00:33