Hiba
  • JFolder::create: Path not in open_basedir paths
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Európai ifjúsági hét 2015 

  Május elején Magyarországon több, mint 20 településen találkozhattok az Európa-szerte megrendezésre kerülő Európai Ifjúsági Hét programjaival. Az Európai Ifjúsági Hét magyarországi záróeseménye izgalmas programokkal vár mindenkit május 9-én az Európa-napi fesztiválon Budapesten. Programok itthon - Május 9-én az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletével együttműködve az Európa-napi fesztiválon koncertek és sokszínű szabadtéri programok várnak mindenkit az Európai Ifjúsági Hét helyszínén. Az Európa-napi fesztivál részeként kerül megrendezésre az Európai Ifjúság Hét magyarországi záróeseménye, az Erasmus+ Ifjúsági Programiroda szervezésében. Külön színpadi programokkal és szabadtéri akciókkal várnak minden örök fiatalt. Az Európa-napi fesztivál facebook eseménye

Bővebben

Mészáros Ági blogja - Spanyolország 

Mészáros Ági - Santander, Spanyolország

Bővebben

Korábbi önkénteseink figyelmébe! 

  Felhívás volt EVS önkénteseknek

Bővebben

A Multikultúra Egyesület bemutatása 

  A Multikultúra Egyesület 2002. április 15-én jött létre Budapesten (bejegyzés sorszáma: 9931). Egyesületünk tagjai tapasztalatokkal rendelkeznek a kultúraszervezés, oktatás a nemzeti és etnikai kisebbségeket és a menekülteket érintő problémák területén. Tagjaink sorában a magyar nemzetiségűek és állampolgárságúak mellett megtalálhatóak a menekültek, vagy éppen határon túli magyarok is. Egyesületünk megvalósított programjai Állandó programjaink: Ifjúsági információ és tanácsadás: 2004 januárja óta foglalkozunk ifjúsági információszolgáltatással a következő területeken: önkéntesség bel- és külföldön; nemzetközi ifjúsági csereprogramok szervezése. A tanácsadást egyéni és csoportos formában is végezzük, irodánkban és iskolákban, rendhagyó osztályfőnöki óra formájában egyaránt. A tanácsadást körülbelül 50 fiatal veszi igénybe havonta. Európai Önkéntes…

Bővebben

Pre 1 2 Next

EVS live!

E-mail Nyomtatás PDF

 

December 7. péntek

Akvárium Klub, Budapest, Erzsébet tér

 

10.00-11.00 Megnyitó - EVS kampány-nyitó - Díjátadó

11.00- 15.00 EVS értékelő műhelyek volt EVS önkénteseknek

11.00 – 16.00 Szervezetek tere

Akkreditált EVS szervezetek börzéje, CV és motivációs levél ambulancia, kisfilmek

vetítése

11.00-11.45 Mentor kerekasztal

Milyen a jó mentor? Tapasztalatcsere és praktikus tanácsok

12.00-12.45 Mit profitál egy szervezet az EVS-szel?

Tematikus beszélgetés különböző profilú EVS küldő szervezetekkel

13.00-15.00 Színpadi műsor

Szervezetek bemutatkozása, FLP kulturális programok, zene

15.00-15.45 Hogyan tovább? Hazai önkéntes lehetőségek

Panelbeszélgetés hazai önkéntes programokat működtető szervezetekkel és

intézményekkel

16.00 – 16.45 EVS - Válassz egy kalandot!

Könyvbemutató és élménybeszámolós beszélgetés a kötet szerzőivel, volt EVS önkéntesekkel

 

Módosítás: ( 2012. december 05. szerda, 11:29 )  
Hungarian Chinese (Traditional) Dutch English Finnish French German Irish Italian Japanese Korean Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Thai Turkish Ukrainian

Szavazás

helper DB function reports no errors


Összes szavazat:
The voting for this poll has ended on: 16 aug. 2018 - 00:33