Hiba
  • JFolder::create: Path not in open_basedir paths
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Európai ifjúsági hét 2015 

  Május elején Magyarországon több, mint 20 településen találkozhattok az Európa-szerte megrendezésre kerülő Európai Ifjúsági Hét programjaival. Az Európai Ifjúsági Hét magyarországi záróeseménye izgalmas programokkal vár mindenkit május 9-én az Európa-napi fesztiválon Budapesten. Programok itthon - Május 9-én az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletével együttműködve az Európa-napi fesztiválon koncertek és sokszínű szabadtéri programok várnak mindenkit az Európai Ifjúsági Hét helyszínén. Az Európa-napi fesztivál részeként kerül megrendezésre az Európai Ifjúság Hét magyarországi záróeseménye, az Erasmus+ Ifjúsági Programiroda szervezésében. Külön színpadi programokkal és szabadtéri akciókkal várnak minden örök fiatalt. Az Európa-napi fesztivál facebook eseménye

Bővebben

Mészáros Ági blogja - Spanyolország 

Mészáros Ági - Santander, Spanyolország

Bővebben

Korábbi önkénteseink figyelmébe! 

  Felhívás volt EVS önkénteseknek

Bővebben

A Multikultúra Egyesület bemutatása 

  A Multikultúra Egyesület 2002. április 15-én jött létre Budapesten (bejegyzés sorszáma: 9931). Egyesületünk tagjai tapasztalatokkal rendelkeznek a kultúraszervezés, oktatás a nemzeti és etnikai kisebbségeket és a menekülteket érintő problémák területén. Tagjaink sorában a magyar nemzetiségűek és állampolgárságúak mellett megtalálhatóak a menekültek, vagy éppen határon túli magyarok is. Egyesületünk megvalósított programjai Állandó programjaink: Ifjúsági információ és tanácsadás: 2004 januárja óta foglalkozunk ifjúsági információszolgáltatással a következő területeken: önkéntesség bel- és külföldön; nemzetközi ifjúsági csereprogramok szervezése. A tanácsadást egyéni és csoportos formában is végezzük, irodánkban és iskolákban, rendhagyó osztályfőnöki óra formájában egyaránt. A tanácsadást körülbelül 50 fiatal veszi igénybe havonta. Európai Önkéntes…

Bővebben

Pre 1 2 Next

Korábbi önkénteseink figyelmébe!

E-mail Nyomtatás PDF

 

Felhívás volt EVS önkénteseknek

 

A Mobilitás Ifjúsági Igazgatóság  EVS önkéntesek élménybeszámolóit várja egy leendő önkénteseknek készülő kiadványhoz.

 

 

"Írd le nekünk hol, mikor, mennyi ideig voltál önkéntes és mit csináltál a projektsorán. Milyen nehézséggel, furcsasággal vagy vicces dologgal találkoztál? Mitől volt felejthetetlen élmény? Mit tanultál az önkéntes szolgálatod alatt?

 

 

Küldd el a mellékelt űrlapon a leírást 2012. szeptember 20-ig a Mobilitáshoz Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mailcímre, és bekerülhet az ősszel megjelenő kiadványunkba. Ezúttal 2007 utáni projekteket várunk. A történetek sorsoláson is részt vesznek, az ajándékokat a könyv bemutatóján, anagy őszi EVS rendezvényünkön vehetitek át."

 

(Az űrlapot e-mailben elküldjük az érdeklődőknek)

 

Módosítás: ( 2012. szeptember 01. szombat, 13:21 )  
Hungarian Chinese (Traditional) Dutch English Finnish French German Irish Italian Japanese Korean Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Thai Turkish Ukrainian

NYELVTANFOLYAMOK:

www.globalingua.hu

Szavazás

helper DB function reports no errors


Összes szavazat:
The voting for this poll has ended on: 23 febr. 2018 - 20:02